Εργαζόμενοι στους δήμους
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Εργαζόμενοι στους δήμους

Κοινότητα Εργαζομένων στους δήμους
 
ΦόρουμΦόρουμ  Γεγονότα  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  Latest imagesLatest images  PublicationsPublications  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  
Καλώς ήρθατε στο φόρουμ , εργαζόμενοι σε δήμους!!
Για να μπορείτε να συμμετέχετε στη παρέα μας κάντε εύκολα και γρήγορα εγγραφή!!!
Όλοι η εργαζόμενοι σε δήμους εδώ μια παρέα!!!
Παρόντες χρήστες
5 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 5 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 128, στις Τρι Δεκ 10, 2013 11:11 pm
Πρόσφατα Θέματα
dimarxos.forumgreek.com/


Πρωτοσέλιδα Αθλητικά
Πρόγραμμα τηλεόρασης
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
ΖΩΔΙΑ

Εορτολόγιο
Κορυφαίοι συγγραφείς της εβδομάδας
Κανένας
Live Scores


 

 Θεοχάρης... η κατάσχεση δεν σου παίρνει το σπίτι, η κατάσχεση σε εμποδίζει να πουλήσεις το σπίτι πριν εξοφλήσεις το χρέος σου! Η κατάσχεση με εμποδίζει άραγε να του βάλω μια μπολντάζα και να πάρεις τα αρχίδια μου, ΟΕΟ;

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
velos

velos


Αριθμός μηνυμάτων : 660
Points : 1968
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 26/11/2013

Θεοχάρης... η κατάσχεση δεν σου παίρνει το σπίτι, η κατάσχεση σε εμποδίζει να πουλήσεις το σπίτι πριν εξοφλήσεις το χρέος σου! Η κατάσχεση με εμποδίζει άραγε να του βάλω μια μπολντάζα και να πάρεις τα αρχίδια μου, ΟΕΟ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Θεοχάρης... η κατάσχεση δεν σου παίρνει το σπίτι, η κατάσχεση σε εμποδίζει να πουλήσεις το σπίτι πριν εξοφλήσεις το χρέος σου! Η κατάσχεση με εμποδίζει άραγε να του βάλω μια μπολντάζα και να πάρεις τα αρχίδια μου, ΟΕΟ;   Θεοχάρης... η κατάσχεση δεν σου παίρνει το σπίτι, η κατάσχεση σε εμποδίζει να πουλήσεις το σπίτι πριν εξοφλήσεις το χρέος σου! Η κατάσχεση με εμποδίζει άραγε να του βάλω μια μπολντάζα και να πάρεις τα αρχίδια μου, ΟΕΟ; Icon_minitimeΚυρ Δεκ 22, 2013 9:59 pm

Σχετικά:
► Ποιος είναι ο κύριος Θεοχάρης που θέλει να κλείσει τους φορολογούμενους φυλακή;
► O απίθανος Θεοχάρης διόρισε ιεροψάλτη ως σύμβουλο... της Γραμματείας Εσόδων!
► Κίνημα κατά του «μονάρχη» Θεοχάρη!
► Aυτό το γερμανοτσογλάνι που λυμαίνεται τη δημόσια περιουσία ελέω τρόικας και γερμανοτσολιάδων… μας περνάει για μεγάλους μαλάκες! Πρόστιμο στη Γ.Γ.Π.Σ. (πρώην Χ. Θεοχάρης) υπέρ της Γ.Γ. Εσόδων (νυν Χ. Θεοχάρης) — Δεν είναι θαύμα;;; Αφού βέβαια δεν υπάρχει ένας, έστω ένας δικαστής να πράξει σύμφωνα με το λειτούργημά του!
* Ανδρέας Παπανδρέου: "Ο τεχνοκράτης …είναι πληρωμένο χέρι ...Είναι όπως πληρώνεις κάποιον για να κάνει μια δολοφονία"!
Ο T. Tsig έγραψε:
Χάρης Θεοχάρης, γενικός γραμματέας Εσόδων:
"...η κατάσχεση δεν σου παίρνει το σπίτι, η κατάσχεση σε εμποδίζει να πουλήσεις το σπίτι πριν εξοφλήσεις το χρέος σου προς την εφορία!!!.."
Απορία:
Η κατάσχεση με εμποδίζει άραγε να του βάλω μια μπολντάζα και να πάρεις τα αρχίδια μου, ΟΕΟ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Θεοχάρης... η κατάσχεση δεν σου παίρνει το σπίτι, η κατάσχεση σε εμποδίζει να πουλήσεις το σπίτι πριν εξοφλήσεις το χρέος σου! Η κατάσχεση με εμποδίζει άραγε να του βάλω μια μπολντάζα και να πάρεις τα αρχίδια μου, ΟΕΟ;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» 1.7 εκατ. ευρώ για της δημόσιες σχέσεις του Μπουτάρη (του Πατούλη άραγε πόσο)
» ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΟ: Έκαναν κατάσχεση 1,60 ευρώ από τραπεζικό λογαριασμό!
» Σαν σήμερα το 1953, η Ελλάδα διέγραψε το χρέος της Γερμανίας
» ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ! Οι Έλληνες δεν χρωστάνε τίποτα - Το χρέος είναι απάτη
» ΝΤΡΟΠΗ!!! - Χριστουγεννιάτικα "ραβασάκια" από την Δημοτική Αρχή Παλλήνης σε Δημότες με "απειλές" για κατάσχεση περουσιακών στοιχείων

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Εργαζόμενοι στους δήμους  :: Κοινωνία-
Μετάβαση σε: