Εργαζόμενοι στους δήμους
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Εργαζόμενοι στους δήμους

Κοινότητα Εργαζομένων στους δήμους
 
ΦόρουμΦόρουμ  Γεγονότα  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  Latest imagesLatest images  PublicationsPublications  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  
Καλώς ήρθατε στο φόρουμ , εργαζόμενοι σε δήμους!!
Για να μπορείτε να συμμετέχετε στη παρέα μας κάντε εύκολα και γρήγορα εγγραφή!!!
Όλοι η εργαζόμενοι σε δήμους εδώ μια παρέα!!!
Παρόντες χρήστες
24 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 24 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 128, στις Τρι Δεκ 10, 2013 11:11 pm
Πρόσφατα Θέματα
dimarxos.forumgreek.com/


Πρωτοσέλιδα Αθλητικά
Πρόγραμμα τηλεόρασης
Σεπτέμβριος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
ΖΩΔΙΑ

Εορτολόγιο
Κορυφαίοι συγγραφείς της εβδομάδας
Κανένας
Live Scores


 

 Νεο μέτωπο Γεωργιάδη! Προειδοποίηση προς γιατρούς του ΕΟΠΥΥ: Το plan B που έχω δεν θα σας αρέσει!

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 793
Points : 2306
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2013
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθηνα

Νεο μέτωπο Γεωργιάδη! Προειδοποίηση προς γιατρούς του ΕΟΠΥΥ: Το plan B που έχω δεν θα σας αρέσει! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Νεο μέτωπο Γεωργιάδη! Προειδοποίηση προς γιατρούς του ΕΟΠΥΥ: Το plan B που έχω δεν θα σας αρέσει!   Νεο μέτωπο Γεωργιάδη! Προειδοποίηση προς γιατρούς του ΕΟΠΥΥ: Το plan B που έχω δεν θα σας αρέσει! Icon_minitimeΠαρ Δεκ 13, 2013 6:17 pm

"Δεν είμαι διατεθειμένος να κρατήσω στο Δημόσιο ανθρώπους που δεν τους χρειάζομαι, γιατί μετά θα πρέπει να κόψω συντάξεις και αυτό το θεωρώ ανήθικο", είπε ο Αδωνις Γεωργιάδης
- Δεν θα αφησω κανέναν να νομίζει ότι μπορεί να εκβιάζει το κράτος
- Οι γιατροί του ΕΟΠΥΥ απεργούν έως και τις 3 Δεκεμβρίου
Αυστηρή προειδοποίηση στους γιατρούς του ΕΟΠΥΥ, οι οποίοι συνεχίζουν την απεργία τους κατά της διαθεσιμότητας απηύθυνε ο υπουργός Υγείας Άδωνις Γεωργιάδης, μιλώντας στον ΣΚΑΙ.

Ο κ. Γεωργιάδης εμφανίστηκε πρόθυμος να συζητήσει μαζί τους το σχέδιο για τον ΕΟΠΥΥ ωστόσο διαμήνυσε πως δεν πρόκειται να αφήσει "κανέναν να νομίζει πως μπορεί να εκβιάζει το κράτος", και προσθέτοντας πως "το υπουργείο διαθέτει plan B που δεν θα αρέσει στους γιατρούς".

"Δεν είμαι διατεθειμένος να κρατήσω στο Δημόσιο ανθρώπους που δεν τους χρειάζομαι, γιατί μετά θα πρέπει να κόψω συντάξεις και αυτό το θεωρώ ανήθικο", προσέθεσε ο κ. Γεωργιάδης.

Οι γιατροί του ΕΟΠΥΥ έχουν προκηρύξει απεργιακές κινητοποιήσεις έως και τις 3 Δεκεμβρίου, διαμαρτυρόμενοι για το σχέδιο του υπουργείου Υγείας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://dimarxos.forumgreek.com
 
Νεο μέτωπο Γεωργιάδη! Προειδοποίηση προς γιατρούς του ΕΟΠΥΥ: Το plan B που έχω δεν θα σας αρέσει!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ή στο ΕΣΥ ή απόλυση για τους γιατρούς του ΕΟΠΥΥ
» Με διαδικασίες εξπρές οι αλλαγές στον ΕΟΠΥΥ! Πότε ανακοινώνονται τα ονόματα προς απόλυση
» Συνεχίζουν την απεργία οι γιατροί του ΕΟΠΥΥ
» Διαθεσιμότητα: Ο ΕΟΠΥΥ «γεμίζει» τη δεξαμενή με 8.900 υπαλλήλους
» «έκλεισε» η εξόντωση των εργαζομένων σε ΕΟΠΥΥ, ΟΤΑ και ασφαλιστικά ταμεία

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Εργαζόμενοι στους δήμους  :: Εργασιακά-Απολύσεις-
Μετάβαση σε: