Εργαζόμενοι στους δήμους
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Εργαζόμενοι στους δήμους

Κοινότητα Εργαζομένων στους δήμους
 
ΦόρουμΦόρουμ  Γεγονότα  ΕικονοθήκηΕικονοθήκη  Latest imagesLatest images  PublicationsPublications  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  
Καλώς ήρθατε στο φόρουμ , εργαζόμενοι σε δήμους!!
Για να μπορείτε να συμμετέχετε στη παρέα μας κάντε εύκολα και γρήγορα εγγραφή!!!
Όλοι η εργαζόμενοι σε δήμους εδώ μια παρέα!!!
Παρόντες χρήστες
6 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 6 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 128, στις Τρι Δεκ 10, 2013 11:11 pm
Πρόσφατα Θέματα
dimarxos.forumgreek.com/


Πρωτοσέλιδα Αθλητικά
Πρόγραμμα τηλεόρασης
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
ΖΩΔΙΑ

Εορτολόγιο
Κορυφαίοι συγγραφείς της εβδομάδας
Κανένας
Live Scores


 

 Συγκλονίζει το σημείωμα 59χρονου αυτόχειρα: "Δεν μπορώ να ζω άλλο σε βάρος των φίλων μου"

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
velos

velos


Αριθμός μηνυμάτων : 660
Points : 1968
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 26/11/2013

Συγκλονίζει το σημείωμα 59χρονου αυτόχειρα: "Δεν μπορώ να ζω άλλο σε βάρος των φίλων μου" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συγκλονίζει το σημείωμα 59χρονου αυτόχειρα: "Δεν μπορώ να ζω άλλο σε βάρος των φίλων μου"   Συγκλονίζει το σημείωμα 59χρονου αυτόχειρα: "Δεν μπορώ να ζω άλλο σε βάρος των φίλων μου" Icon_minitimeΚυρ Δεκ 15, 2013 7:56 pm

Τέλος στη ζωή του με πολεμικό όπλο έδωσε ένας 59χρονος εθνοφύλακας στη Λήμνο, "πνιγμένος" από τα τεράστια οικονομικά προβλήματα που αντιμετώπιζε. Συγκλονίζει το σημείωμα που άφησε


Συγκλονισμένη είναι η κοινωνία στη Λήμνο από την αυτοκτονία ενός 59χρονου εθνοφύλακα, ο οποίος αποφάσισε να δώσει τέλος στη ζωή του λόγω των μεγάλων οικονομικών προβλημάτων που αντιμετώπιζε.

Ο 59χρονος αυτοκτόνησε, το πρωί της Παρασκευής (13/12) αυτοπυροβολήθηκε με το πολεμικό όπλο που είχε στην κατοχή του (G3), μέσα στο σπίτι του, στη Μύρινα. Οι γείτονες που άκουσαν τον πυροβολισμό ενημέρωσαν την αστυνομία, η οποία όταν πήγε στο σημείο βρήκε τον εθνοφύλακα νεκρό και ένα σημείωμα, που εξηγούσε τους λόγους που έφτασε σ' αυτό το σημείο.

"Δεν μπορώ να ζω άλλο σε βάρος των φίλων μου. Χειμώνιασε και πρέπει να μείνω άστεγος. Η υγεία μου είναι χάλια. Έχω 1 χρόνο να πάρω τα φάρμακα για το ζάχαρο. Παρακαλώ τον Μητροπολίτη Λήμνου να αφήσει να με θάψουν ως Χριστιανό. Αντίο σε όλους" ανέφερε χαρακτηριστικά το σημείωμα.

Ο αυτόχειρας τα τελευταία χρόνια αντιμετώπιζε σοβαρά οικονομικά προβλήματα ενώ σε λίγο καιρό θα έμενε και άστεγος, καθώς του είχε γίνει έξωση λόγω πολλών απλήρωτων ενοικίων.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Συγκλονίζει το σημείωμα 59χρονου αυτόχειρα: "Δεν μπορώ να ζω άλλο σε βάρος των φίλων μου"
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Πού μπορώ να τηλεφωνήσω αν δω έναν άστεγο, για να τον βοηθήσουν;
» Ένα βίντεο ανθρωπιάς που συγκλονίζει!
» Παιχνίδια και παζάρια σε βάρος της ενότητας των εργαζομένων
» Λάρισα: Συγκλονίζει ο φοιτητής που επέζησε της τραγωδίας με το μαγκάλι
» Επιμένει στην παρανομία η κυβέρνηση εις βάρος των εργαζομένων της ΕΡΤ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Εργαζόμενοι στους δήμους  :: Κοινωνία-
Μετάβαση σε: